You are here
Home > НОВИНИ > Ні Слова Про Україну: Щорічна Доповідь Президента Єврокомісії Насторожила Євродепутатів

Ні Слова Про Україну: Щорічна Доповідь Президента Єврокомісії Насторожила Євродепутатів

Виступаючи зі щорічним зверненням у Європарламенті про стан справ в Європейському союзі, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер жодного разу не згадав Україну чи Росію.

Зокрема, він висловив бажання досягти значного прогресу в зміцненні зовнішньої політики ЄС і назвав Європу “стражем миру”, який протистоїть націоналізму, що руйнує європейський проект.

У своїй промові Юнкер підняв тему спільної європейської армії і майбутніх виборів до Європарламенту.

“У наступні місяці я продовжу працювати вдень і вночі, щоб побачити, як Європейський оборонний фонд запрацює в повному обсязі. Ми повинні відстояти свої вільні і чесні вибори. Саме тому сьогодні Єврокомісія пропонує ввести нові правила для захисту наших демократичних процесів від маніпуляцій з боку третіх країн або приватних інтересів”, – додав він.

Президент Єврокомісії також виступив за посилення співпраці з Африкою і підтримав Західні Балкани.

“Ми повинні демонструвати єдність в питанні Західних Балкан інакше наші найближчі сусіди виявляться схильними до впливу інших”, – заявив він.

В контексті зовнішньополітичного дискурсу Жан-Клод Юнкер ні словом не згадав ні про Росію, ні про Україну, ні про програму “Східне партнерство”, що не оминули увагою і в Європарламенті.


Залишити відповідь