You are here
Home > НОВИНИ > У Порошенка Розповіли, Що Може Розблокувати Переформатування ЦВК

У Порошенка Розповіли, Що Може Розблокувати Переформатування ЦВК

Парламентська фракція “Блоку Петра Порошенка” готова як до відмови від голосування за дві вже внесені президентом України кандидатури в Центральній виборчій комісії від “БПП” і “Народного фронту”, так і до повного оновлення складу ЦВК.

Ми -” Блок Петра Порошенка “- готові до будь-яких компромісів. Чи то повне оновлення, чи то відмова – я вважаю цей шлях більш правильним – від двох кандидатів. І запустити процес вже зараз”, – сказала представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко в ефірі “5 каналу” у вівторок.

Вона нагадала, що “БПП” готова була відмовитися від голосування за одного зі своїх кандидатів, список яких вже подав президент України.

При цьому Луценко додала, що “Блок Петра Порошенка” очікує, що “Народний фронт” також відмовиться від винесення на голосування однієї зі своїх кандидатур.

Щоб зняти напругу в залі, “Опозиційний блок” мав би навіть дві кандидатури, а зал уже визначився б голосуванням“, – зазначила представник президента в парламенті.

При цьому Луценко підкреслила, що якщо голова парламенту Андрій Парубій каже про можливість повністю оновити склад ЦВК, це свідчить про те, що відповідні дискусії вже ведуться.

Вона також припустила, що на наступному пленарному тижні голосування за оновлення складу ЦВК можуть не відбутися.


Залишити відповідь