You are here
Home > НОВИНИ > У Путіна Розповіли, Хто Веде Переговори Щодо Сущенка

У Путіна Розповіли, Хто Веде Переговори Щодо Сущенка

Лідер руху “Український вибір” Віктор Медведчук займається питаннями обміну заручниками, зокрема і по українському політв’язню Роману Сущенку. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

Журналісти поставили Пєскову питання, чи розглядає Кремль обмін Сущенка, на що той відповів: “Я можу вам тільки сказати, що існує група, яка намагається боротись з гуманітарними питань – Медведчук досить активно продовжує займатися цим. Ви знаєте, що у нього були успішні спроби, було проведено кілька обмінів. Ми розраховуємо, що діяльність буде продовжена”.

 

Отметим, еще в 2014 году в в СБУ пояснили, навіщо залучили Медведчука до процесу звільнення полонених ых. На то время советник главы СБУ Маркиян Лубкивский рассказывал, что участие Медведчука в процессе освобождения людей существенно повышает гарантию, что наши люди будут освобождены.

Как сообщалось, сегодня Верховный суд РФ подтвердил законность “приговора” Московским городским судом украинскому политзаключенному Роману Сущенко. Еще 4 июня Московский городской суд вынес жесткий приговор для Сущенко в виде 12 лет тюрьмы.


Залишити відповідь