You are here
Home > ШОУ-БІЗ > З’явилися Нові Подробиці Про Головного Героя Шоу “Холостяк-9”

З’явилися Нові Подробиці Про Головного Героя Шоу “Холостяк-9”

В кінці серпня стартували зйомки 9 сезону романтичного реаліті “Холостяк”, головним героєм якого став Микита Добринін  – популярний ведучий телеканалу М1 і радіостанції “Русское Радио Україна”, головний редактор чоловічого журналу XXL (Україна).

Ведучий проекту Григорій Решетник поділився своїми враженнями від нового Холостяка і розповів деякі подробиці зі зйомок нового сезону.

“Уже зараз я можу сказати, що нас очікує дуже цікавий сезон, тому що одна з головних його переваг – це Микита. Ми з нашим новим Холостяком були знайомі ще до проекту, оскільки працювали на одній сцені, тому з упевненістю можу сказати, що це дуже цілеспрямована, талановита і творча людина. У нього прекрасна кар’єра, він багато працює і на радіо, і на телебаченні, і на масштабних музичних заходах, ще й пише, адже він головний редактор журналу. Як ви розумієте, Холостяк у нас багатогранний і дуже відповідальний. А той, хто відповідально ставиться до роботи, таким же є і в стосунках, на нього можна покластися, йому можна довіритися, і, звичайно, в нього можна закохатися. А так як Микита був одружений, у нього є досвід сімейного життя і він не з чуток знає про те, наскільки непросто будувати стосунки не тільки до весілля, але і в шлюбі. Адже, як мені здається, вибудовуванням стосунків ми займаємося все наше життя. І цей досвід допоможе йому розібратися в дівчатах і вибрати ту, яка йому підходить на всі 100%”.

Відзначимо, що прем’єра 9 сезону реаліті “Холостяк” відбудеться навесні 2019 року.

Нагадаємо, головним героєм минулого сезону став співак Рожден Анусі,  а переможницею шоу стала Іванна Гончарук.


Залишити відповідь