You are here
Home > НОВИНИ > У Передмістях Бостона За Годину Сталося 70 Вибухів Газу

У Передмістях Бостона За Годину Сталося 70 Вибухів Газу

У передмістях Бостона в американському штаті Массачусетс в ніч на 14 вересня за годину сталося 70 вибухів газу, в результаті яких загинула як мінімум одна особа і ще 12 отримали поранення. Про це повідомляє Reuters.

Вибухи прогриміли в містах Лоренс, Андовер і Північний Андовер. Рятувальники ліквідували людей з районів, де відчувався запах газу, а поліція закликала жителів, чиї будинки обслуговуються компанією Columbia gas, покинути їх.

При цьому копи заявили, що занадто рано робити припущення про причини інциденту: “Після стабілізації ситуації буде проведено спільне розслідування”.

Тим часом, за даними NBС News, в багатьох будинках, де вибухнув газ, почалися пожежі. На піку НП пожежним довелося одночасно гасити 18 загорянь. За попередніми висновками фахівців, причиною витоку став підвищений тиск в газопроводі.

Також стало відомо, що загиблою в результаті інциденту стала людина, на автомобіль якої впала труба димоходу, що вибухнув. Ще 10 осіб звернулися до лікарів з отруєнням продуктами горіння та травмами.


Залишити відповідь