You are here
Home > НОВИНИ > В Україні Розпочався Призов До Армії

В Україні Розпочався Призов До Армії

Сьогодні в Україні стартував осінній призов на строкову військову службу. До різних родів військ і силових структур планується призвати майже 18 тисяч юнаків. Про це повідомляє Міністерство оборони.

Так, згідно з указом президента, осінній призов пройде з жовтня по грудень. Восени до ЗС України та інших військових формувань на строкову військову службу буде призвано 17960 громадян. Робота призовних комісій всіх рівнів буде працювати з 1 жовтня по 30 грудня 2018 року.

“Планується призвати і направити у війська 17960 осіб, у тому числі: до Збройних сил України – 9010 осіб, Національної гвардії – 6500 осіб, Державної прикордонної служби – 1550 осіб, Державної спеціальної служби транспорту – 900 осіб”, – йдеться в повідомленні.

Відправлення “строковиків” у місця несення служби почнеться з 8 жовтня і завершиться 28.12.2018 року.

Нагадаємо, нещодавно президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким продовжені терміни осіннього призову на строкову службу в армію на грудень місяць. У Генштабі пояснили, чому Порошенко продовжив призов до армії. Виявилося, що військові зіткнулися з несподіваною проблемою і довелося вживати заходів, щоб уникнути “призовного колапсу”.


Залишити відповідь