You are here
Home > НОВИНИ > Бойовики Масово Тікають З “Армії Л/ДНР”: За Місяць Знищено 71 І Поранено 143 Окупанта

Бойовики Масово Тікають З “Армії Л/ДНР”: За Місяць Знищено 71 І Поранено 143 Окупанта

Незважаючи на т.зв.. “шкільне перемир’я”, яке мало панувати на Донбасі впродовж вересня 2018 року, бойовики “Л/ДНР” зазнали відчутних втрат, оскільки фактично кожного дня провокували бійців ЗСУ на відкриття вогню. У противника в хід йшли різні види зброї і калібрів, працювали диверсійні групи і вели вогонь снайпери.

Про це офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (позивний “Штірліц”) повідомляє на своїй сторінці в Fаcebook. При цьому він опублікував фото десятків знищених бойовиків.

За підсумками вересня в підрозділах окупантів були ліквідовані мінімум 62 бойовика, а ще 126 найманців отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Небойові втрати склали 9 чоловік (суїцид, порушення заходів безпеки, смерть внаслідок хвороби) і 17 – отримали поранення.

За словами українського військового, ця цифра може відхилятися до більшого в зв’язку з постійним приховуванням лідерами бойовиків і росіянами військових втрат.

01_84

Куратори з РФ наказують систематично занижувати офіційну кількість загиблих і поранених, в зв’язку з низьким т.зв. “призовом на військову службу за контрактом” і небажанням останнім часом захищати “кордону республіки”.

Більшість бойовиків, які брали участь в бойових діях протягом перших років війни, вже розчарувалися в ідеях т.зв. “руського міра” і “Новоросії” та масово звільняються з підрозділів російсько-терористичних військ, додав “Штірліц”.

01_127


Залишити відповідь