You are here
Home > НОВИНИ > Заступник Голови СБУ Демчина Подав До Суду На Директора НАБУ 

Заступник Голови СБУ Демчина Подав До Суду На Директора НАБУ 

Перший заступник голови СБУ Павло Демчина, якого антикорупціонери запідозрили в корупції, подав до суду на голову Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артема Ситника. Про це він заявив агентству “Інтерфакс-Україна”.

За його словами, він готовий піти з посади, якщо програє суд, але й порадив так само вчинити Ситнику в разі негативного для нього рішення.

“Я звернувся до Солом’янського районного суду Києва з позовом до директора НАБУ Артема Ситника. Приводом стали голослівні заяви пана Ситника на комітеті Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції. Він звинуватив мене в причетності до інформаційної кампанії, спрямованої проти нього. Підкреслюю, що як офіцер у разі підтвердження судом звинувачень на свою адресу, покину посаду в СБУ. Чи готовий Ситник, відповідаючи за свої абсурдні звинувачення, до такого кроку? Дуже сумніваюся”, – сказав Демчина.

14_main_new.1525680361

Артем Ситник. Фото: nabu.gov.ua

Заступник голови СБУ зазначив, що громадська організація “Чесне слово” підтвердила свою акцію з критикою на адресу директора НАБУ і, як стверджує Демчина, Ситник не міг про це не знати.

Своїм позовом він хоче спростувати інформацію, сказану головою НАБУ, і захистити честь, гідність і ділову репутацію. Він також нагадав слова Ситника 3 жовтня на Комітеті Ради, через які подано позов.

“Частина того, що відбувається, в тому числі, те, що зараз відбувається біля приміщення комітетів, – це брутальні брудні кроки з боку окремих фігурантів кримінальних проваджень, які розслідує Антикорупційне бюро. Напевно, я єдиний чиновник, який був так прорекламований безкоштовно. Вважаю, що це надзвичайно брудні кроки з боку пана Демчини, тому що захищатися необхідно більш цивілізованим способом, а не шляхом зборів тітушок”, – озвучив Демчина слова голови НАБУ.


Залишити відповідь