You are here
Home > ЕКОНОМІКА > Повний Хаос І “Зрівнялівка”: Експерти Назвали Серйозний Мінус Системи Субсидій В Україні

Повний Хаос І “Зрівнялівка”: Експерти Назвали Серйозний Мінус Системи Субсидій В Україні

Незважаючи на те, що субсидіантів потрібно ретельно перевіряти, нинішня система верифікації не дозволяє враховувати всі індивідуальні випадки. Таку думку в ефірі “Головної теми” на телеканалі “Україна” висловили фахівці в області “комуналки” і соцдопомоги.

“Субсидії – це не спонсорство від держави і те, що деякі наші громадяни примудрялися на них заробляти, взагалі виходить за рамки розумного. Субсидію повинні видавати тільки тим, кому вона життєво необхідна. Але, на жаль, на сьогодні немає важеля, який дозволив би до кожної сім’ї підійти індивідуально”, – зазначив заступник директора департаменту соціальної політики Київської державної міськадміністрації (КМДА) Максим Бученко.

З Бученком згодна і член колегії Держагентства з енергозбереження та енергоефективності Марія Яковлєва.

“Весь світ налічує субсидії тільки тим, хто дійсно цього потребує. При цьому ретельно перевіряють кожного субсидіанта, а у нас у цій сфері повний хаос. … Сьогоднішня система не допомагає реально тим, кому необхідна допомога держави. У кожної людини є своя особлива ситуація, і причесати всіх під одну гребінку – просто неможливо. Я думаю, що потрібна нова система, яка дозволить бачити кожного, проблеми кожного, розуміти, хто скільки реально споживає, хто перебуває в якій ситуації … Саме виходячи з цього потрібно створити нову систему “, – зазначила Яковлєва.

Нагадаємо, в травні уряд оголосив нові правила надання субсидій, які вступають в силу з початком опалювального сезону. І ці правила виявилися суворішими, ніж попередні.

Детальніше про те, як отримати субсидію українцям, зокрема, якщо в їх квартирах прописані ті, хто там не живе – розбиралася “Головна тема”:

Раніше міністр соціальної політики України Андрій Рева також нагадав, що при при оформленні субсидії не потрібно вказувати всі доходи.


Залишити відповідь