You are here
Home > НОВИНИ > У Держдумі Пояснили, Що Може Знищити Мінські Домовленості

У Держдумі Пояснили, Що Може Знищити Мінські Домовленості

Будь-які спроби ревізії Мінських домовленостей знищать їх. Про це заявив у середу журналістам в Брюсселі глава тимчасової комісії Ради Федерації з інформаційної політики та взаємодії із засобами масової інформації Олексій Пушков, який взяв участь в круглому столі “Мінськ-2” чи війна: перспективи вирішення конфлікту на сході України “в Європейському парламенті.

Будь-яка ревізія” Мінська “призведе до знищення будь-якої основи для вирішення конфлікту. Угоду цю було досягнуто в результаті 16-годинних переговорів, Мінськ-2 не хотіли підписувати представники Донецька та Луганська, але вони зробили це під впливом президента Росії, ці угоди не хотів підписувати Порошенко, але він підписав це під впливом, в тому числі, Ангели Меркель. У політиці є такі моменти, коли угода досяжна, в той момент це було досяжно, зараз – ні “, – сказав він.

Раніше спікер Державної Думи Росії В’ячеслав Володін заявив, що вбивство в Донецьку ватажка “ДНР” Олександра Захарченка “обнуляє” сенс Мінських домовленостей.

Тим часом, другий президент України Леонід Кучма пояснив, чому не варто відмовлятися від “мінського процесу” і зазначив, що Україні не слід сподіватися на Будапештський меморандум.


Залишити відповідь