You are here
Home > ЗАХІДНА УКРАЇНА > Карма наздоганяє?! Головного лікаря львівської поліклініки№6 Юрія Токарева СБУ взяло на хабарі- це тобі не під газом їздити!.

Карма наздоганяє?! Головного лікаря львівської поліклініки№6 Юрія Токарева СБУ взяло на хабарі- це тобі не під газом їздити!.

Карма наздоганяє?
Головного лікаря львівської поліклініки№6 Юрія Токарева СБУ взяло на хабарі. 500 доларів вимагав в АТОвця за працевлаштування медбратом.
Хто призабув – у березні Юрія Токарева патрульні зупинили за водіння в нетверезому стані. Повезли в 8-му лікарню на освідчення. Там лікарі вперто не хотіли брати кров у колеги. Погрожували поліцейським, вмовляли їх, шлангували як могли щоб затягнути час і щоб сплило 2 години виділені законом на освідчення. Але патрульні наполягли і кров таки взяли. А лікаря чергового звільнили за перешкоджання законним вимогам поліції. Через кілька днів були оприлюденні результати освідчення – 0 проміле! Токарев залишився на посаді і разом з своїми покровителями показав суспільству епічний фак.
І це ще не усе. Перед тим випадком, у січні його теж зупиняли – тоді було 0,34 проміле. але медик три місяці не зявлявся в суд. І завдяки закону, який не відомо кого захишає, справу закрили і він уник будь-якого покарання.


І от, хабар! передача грошей в гральному закладі. Можливо, гральна тема теж недалека для лікаря? Не знаю версії Токарева стосовно хабаря. На роботі його сьогодні не було. Припускаю, теж говоритиме, що його підставили… Але не можливо підставити того, хто шле провокатора нафіг. Так що…
Але, я так розумію, вже включилися звязки і покровителі. Сьогодні керівник департамента охорони здоровя Львова Володимир Зуб заявив, що Токарев ….. увага! звільнений два тижні тому! Припускаю, що це зроблено для того щоб поміняти кваліфікацію злочину. Мовляв, він не мав вже повноважень приймати на роботу нікого, а відтак, його дії мають ознаки шахрайства. А це мякша стаття ККУ.
Сподіваюся, що він не уникне цього разу. Це тобі не під газом їздити.
перше фото СБУ, друге – моє, зняте у березні в робочому кабінеті медика.

Джерело


Залишити відповідь