You are here
Home > НОВИНИ > Міністр Запропонував Перепоховати Останки Бандери В Україні

Міністр Запропонував Перепоховати Останки Бандери В Україні

Україні необхідно створити Пантеон героїв, на якому перепоховають останки історичних постатей, похованих за кордоном, вважає міністр закордонних справ Павло Клімкін в світлі вандалізму на могилі Степана Бандери.

Я вважаю, що нам це потрібно і з точки зору поваги до наших героїв, і з точки зору того, що це виховуватиме почуття власної історії“, – сказав він, нагадавши історію з ексгумацією останків письменника Олександра Олеся в Чехії, якого минулого року перепоховали на Лук’янівському кладовищі в Києві.

Клімкін зазначив, що для цього необхідно ухвалити відповідні рішення, але він не вважає це проблемою.

Міністр допускає, що провокація, влаштована проросійським журналістом Гремом Філліпсом в Мюнхені, була “приурочена” до отримання Українською православною церквою автокефалії.

Це не було чимось випадковим, це було підлаштовано за часом до отримання Україною автокефалії. Безумовно, це свідома спроба провокації перед подіями столітньої давності. Це, безумовно, додатково нас показати як праворадикальну реальність. Те, що був обраний відомий провокатор і обраний цей час, це говорить нам, що це не випадковість“, – сказав міністр.


Залишити відповідь