You are here
Home > НОВИНИ > Путін Пішов Шляхом Москви Та Беслана: В Україні Відреагували На Теракт У Керч

Путін Пішов Шляхом Москви Та Беслана: В Україні Відреагували На Теракт У Керч

В Україні вважають, що російські спецслужби могли організувати вибух в політехнічному коледжі Керчі в окупованому Криму за прикладом серії терактів у Росії, які, як існує думка, здійснювалися для залякування населення, а “вішали” вибухи на чеченців.

Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко вважає, що окупаційний режим на півострові “може використовувати цю трагедію, яку, ймовірно, сам і спровокував”, для розгортання справжнього терору в Криму.

“КДБісти – майстри провокацій і вибухів, розв’язувати терор на крові. Згадаймо вибухи і теракти в Москві, Чечні, Беслані інших містах і регіонах РФ, організовані самою російською владою для терору і залякування людей. Серце болить від того, у що перетворюється колись туристичний Крим. Отруєння дітей в Армянську, вибухи в Керчі. Горе, безвідповідальність, безгосподарність, біда, руйнування, смерть”, – написала вона.

dfdf_01

У свою чергу політичний експерт Тарас Березовець вважає, що в Криму все йде за планом президента РФ Володимира Путіна. Він зазначив, що коледж розташовується всього за 300 метрів від Керченського моста і окупанти можуть оголосити цей інцидент спробою “українських диверсантів” підібратися до стратегічного об’єкту.

“Справи в Криму йдуть не зовсім добре. І тому путінський режим приречений творити на півострові те, що робить на території РФ. Вбивати мирних громадян чужої держави на тимчасово окупованому півострові, щоб відвернути від наявних проблем. Рейтинг Путіна стрімко покотився вниз і потрібно влаштувати рімейк 1999 року. Рівно 19 років тому, 4-16 вересня 1999 року, пролунали вибухи в Москві, Волгодонську та Буйнакську. Тоді загинули 307 мирних громадян, щоб Володимир Путін зміг обратися президентом вже в першому турі. Історія повторюється. Тоді винними призначили “чеченських терористів”, зараз на пропагандистських каналах вже пішла хвиля, що це зробили українці”, – написав у Facebook політолог.

Він закликав українських правоохоронців розпочати власне і справедливе розслідування теракту.

rr_24


Залишити відповідь