You are here
Home > НОВИНИ > Вчора батальйон “Дніпро” затримав ще одного сепаратиста, який розповів, як розважаються ДНРівці вночі.

Вчора батальйон “Дніпро” затримав ще одного сепаратиста, який розповів, як розважаються ДНРівці вночі.

Вчора батальйон “Дніпро” затримав ще одного ідейного сепаратиста. Цей покидьок колись проходив строкову службу в десантних військах, а коли путін відіслав своїх терористів в Україну, він вирішив вступити в лави “апалчєнцев” ДНР. Цей зрадник розказав, де стояв, з чого стріляв і як передавав координати розташування наших блокпостів, після чого їх розстрілювали з Градів.

Також він розповів як поводяться ДНРівці з місцевим населенням. “Вони понапиваються ввечері, ходять по вулицях і стріляють в мирних людей. Хто більше вб’є, той і виграв парі”. Звати цього мудака Дмитро. Спочатку клявся, що нічого не знає, але після спілкування з нашими хлопцями, здав всіх, кого знав і розповів багато корисної для нас інформації. Постійно повторював, що путін їх врятує і розказував, що росія їм постійно допомагає. Також ця наволоч зізналась, що вони гвалтували молодих дівчат, а хто пручався, тому автомат до голови і пропонували обирати, або куля в лоб, або робити те, що скажуть.

Регіонали з комуняками часто кричать, що це ніякі не терористи, а просто люди з іншими поглядами, а Росія – це братній народ. Так от, ніякі це не браття нам. Це падлюки, що ненавидять все українське і мріють знищити українську націю, щоб навіть і згадки не залишилось.

Дорогі Українці, ми переможемо, бо боремось за свою Батьківщину. Ми не прийшли як росія завоювати чуже, ми захищаємо свою землю. З нами Бог і Україна!

  Джерело


Залишити відповідь