You are here
Home > НОВИНИ > Російською не розмовляє зовсім: Тіна Кароль розповіла, як виховує свого сина

Російською не розмовляє зовсім: Тіна Кароль розповіла, як виховує свого сина

В передачі «Світське життя» з Катею Осадчою знаменита українська співачка Тіна Кароль розповіла, як виховує свого сина Веніаміна Огіра, передає replyua.net. Так, за словами артистки, її дитина зараз перебуває у Великій Британії, де відвідує там школу. Кароль підкреслила, що Веніамін розмовляє виключно англійською та українською, відмовившись від російської мови в побуті.

Зараз син знаменитості ходить в п’ятий клас і вже вільно може спілкуватися з ровесниками на англійській. Однак раніше, як тільки хлопчик пішов у британську школу, він практично не знав мови цієї країни. «Він не знав англійської. Міг тільки найпростіше сказати. Він місяць мовчав і прилаштовувався, але це все було його бажання », – зазначила народна артистка України.

Тіна Кароль також зазначила, що в даний момент Веніамін вільно спілкується англійською, більш того, хлопчик наскільки добре влився в середовище, що його рівень знань відповідає рівню корінних англійців. «Чесно скажу, хоч він там і ходить в український клуб, танцює козацькі танці і говорить виключно українською, в тій українській родині, в якій він живе, він російську зовсім забув», – підсумувала Тіна.

Джерело

Залишити відповідь