You are here
Home > ЗДОРОВ’Я > Вчимося самостійно розрізняти справднє і підроблене вершкове масло

Вчимося самостійно розрізняти справднє і підроблене вершкове масло

Вершкове масло останнім часом стали досить часто підробляти. Такий продукт можна назвати вершковим тільки при дуже сильному оптимізмі. Недобросовісні виробники додають в нього різні сторонні добавки, щоб заощадити на виробництві і не вказують це на упаковці. Відрізнити якісне натуральне вершкове масло від маргарину і продукту зі сторонніми домішками можна без проведення спеціальних хімічних тестів і в домашніх умовах. Для початку – якщо його жирність становить понад 60%, вершкове масло дійсно є таким. Якщо жирність нижче заявленого відсотка, значить, ви придбали спред або маргарин.

Важливий тут і термін придатності: якщо він занадто великий, у вершковому маслі точно містяться консерванти, і навпаки, чим коротше термін придатності, тим менше в продукті різної хімії і сторонніх добавок.

Проводимо домашній експеримент: перевіряємо натуральність і якість

Щоб визначити «справжність» вершкового масла, відріжте від нього шматочок і залиште його на годину при кімнатній температурі. Натуральний продукт стане м’яким, проте не розпливеться по тарілці, зберігши свою первісну форму. Також можна залити шматочок масла окропом – він повинен швидко розтанути і розтектися по воді маслянистими жовтуватими острівцями або крапельками. Спред або маргарин продовжувати плавати в окропі, ділячись на дрібні шматочки при спробі розмішування.

Важливий тут і термін придатності: якщо він занадто великий, у вершковому маслі точно містяться консерванти, і навпаки, чим коротше термін придатності, тим менше в продукті різної хімії і сторонніх добавок. Проводимо домашній експеримент: перевіряємо натуральність і якість Щоб визначити «справжність» вершкового масла, відріжте від нього шматочок і залиште його на годину при кімнатній температурі. Натуральний продукт стане м’яким, проте не розпливеться по тарілці, зберігши свою первісну форму. Також можна залити шматочок масла окропом – він повинен швидко розтанути і розтектися по воді маслянистими жовтуватими острівцями або крапельками. Спред або маргарин продовжувати плавати в окропі, ділячись на дрібні шматочки при спробі розмішування.

Джерело


Залишити відповідь