You are here
Home > ЗДОРОВ’Я > Масло вершкове: корисно чи шкідливо насправді?

Масло вершкове: корисно чи шкідливо насправді?

Масло отримало погану репутацію через чутки, що воно стрімко збільшує рівень холестерину, забиває артерії і збільшує ризик серцево-судинних захворювань, пише The Hearty Soul. Однак деякі лікарі і вчені вважають, що ви не повинні демонізувати насичені жири.

Фонд Weston A. Price ще в далекому 2000 році вони провів масштабне дослідження. І тепер Фонд вважає, що масло приносить користь і рятує від:  Хвороб серця; Раку; Проблем з імунною системою; Артриту; Остеопорозу; Хвороб щитовидної залози. Також масло допомагає: Підтримувати здоров’я шлунково-кишкового тракту; Боротися зі збільшенням ваги; Рости і розвиватися дітям.

1) Масло багате вітамінами.  Найбільше в маслі вітаміну А. Дослідження показали, що вітамін А допоможе зберегти вашу здатність бачити вночі (перешкоджає розвитку нічної (“курячої”) сліпоти) і захищає ваш зір, особливо в міру старіння. Цей потужний вітамін також допомагає зміцнити імунну систему, яка, в свою чергу, бореться з інфекціями. Також було доведено, що вітамін D, який також міститься у вершковому маслі, прискорює втрату ваги через свою здатність пригнічувати апетит і знижувати ризик надмірної ваги у людей, що страждають серцево-судинними захворюваннями. Дослідники також виявили, що вітамін D допомагає боротися з депресією (тепер зрозуміло, чому все дійсно краще з маслом). Ще одним джерелом енергії в маслі є вітамін B12, поживна речовина, яка, як показали дослідження, уповільнює психічний спад у пацієнтів на ранній стадії деменції, а також покращує здоров’я кісток і запобігає остеопорозу. Масло також багате на вітамін К, живильну речовину, яку не так легко знайти в інших продуктах. Ще краще, якщо ви споживаєте масло, молоко для якого зібрали у годуючих корів, бо воно має ще більш високий вміст вітаміну K. Крім того, ця поживна речовина може допомогти боротися з ішемічною хворобою серця, раком передміхурової залози і підвищеним ризиком переломів кісток.

2) Масло містить коротколанцюгові жирні кислоти. «Молочний жир містить приблизно 400 різних жирних кислот, які роблять його найскладнішим з усіх натуральних жирів, – розповіла автор дослідження Хелена Ліндмарк Менссон для журналу Food & Nutrition Research (стаття за 2008 рік). Це правда, масло містить багато насичених жирів. Однак, всупереч багатьом заявам про підвищення рівня холестерину і ризик серцево-судинних захворювань, дослідники знаходять у маслі більше плюсів, ніж мінусів. У метааналітичному дослідженні, опублікованому в The American Journal of Clinical Nutrition, було виявлено, що насичені жири насправді збільшують рівень ЛПВЩ, відомого як “хороший холестерин”, що знижує ризик серцевих захворювань.

Масло і ожиріння. Ще один з гріхів, який приписали маслу, полягає в тому, що це погано для вашого здоров’я через високу кількість калорій і жиру. Звичайно, якщо людина їсть масло з хлібом, а не хліб з маслом, у неї будуть проблеми. Однак дослідники виявили, що, коли люди споживають нормальну кількість масла у поєднанні зі збалансованою дієтою, вірте чи ні, «молочні продукти (наприклад, масло) були пов’язані зі зменшенням ризику ожиріння». Американська асоціація серця рекомендує обмежити кількість насиченого жиру, яке ви їсте, до менш 7% від загальної кількості щоденних калорій – це 16 грамів насиченого жиру. І, звичайно, якщо ви вже вирішили їсти масло, купуйте натуральний жирний продукт.

Джерело


Залишити відповідь