You are here
Home > НОВИНИ > Вибори в Україні 2019: рейтинги кандидатів в Україні

Вибори в Україні 2019: рейтинги кандидатів в Україні

Найближчі вибори в Україні пройдуть у 2019 році. Однак, політики не дрімають і вже на повну ведуть свої передвиборчі кампанії. Кому вдалося зберегти довіру виборців після останнього голосування, дивіться в інфографіці сайту “24”.

Зокрема, чергові вибори Президента України повинні відбутися 31 березня 2019 року. Сайт “24”вирішив проаналізувати, якими були рейтинги кандидатів у президенти на виборах 2014 року, і як вони змінилися до сьогодні. Для аналізу ми обрали дані опитувань соціологічної групи “Рейтинг” за різні роки.

Так, останнє дослідження “Рейтингу” за період з 28 вересня по 16 жовтня базується на опитуванні 13 684 респондентів зі стандартною похибкою +/-0,85.

Згідно з цим дослідженням, якби вибори Президента України відбулися сьогодні, то у п’ятірку фаворитів потрапили б Юлія Тимошенко (18,9%), Володимир Зеленський (10,7%), Петро Порошенко (9,9%), Анатолій Гриценко (9,9%) та Юрій Бойко (9,8%).

Серед політиків, які, за результатами опитувань, мають шанси стати Президентом України, зміцнили свої рейтинги порівняно з 2014-м роком Юлія Тимошенко, Юрій Бойко, Анатолій Гриценко та Вадим Рабінович. Натомість погіршився рейтинг Петра Порошенка та Олега Ляшка. Рейтинги Андрія Садовго та Олега Тягнибока коливаються то вгору, то вниз.

Щодо імовірних “зіркових” кандидатів у Президенти України, співак Святослав Вакарчук та комік Володимир Зеленський, за результатами трьох досліджень 2018 року, міцно тримаються серед фаворитів. Так, Зеленський незмінно другий у рейтингу за цей рік, а Вакарчук – сьомий.

Тимошенко, Зеленський і Порошенко мають найвищі рейтинги серед кандидатів у президенти, але яскравих фаворитів немає

Джерело


Залишити відповідь