You are here
Home > НОВИНИ > Росія За Тиждень Зазнала Чотирьох Нищівних Поразок

Росія За Тиждень Зазнала Чотирьох Нищівних Поразок

Захід потужно “дав під дих” Москві, утихомиривши її амбіції в трьох судах, а добив путінський режим продовженням санкцій.

Як зазначив в Twitter міністр закордонних справ України Павло Клімкін, росіяни місяцями проводили форсований тиск для того, щоб збити обмежувальні заходи проти них, однак їх судові трюки отримали належну відсіч.

“Коротко про підсумки останніх днів: Суд ЄС не зняв санкції з російських банків і нафтогазових компаній за агресію проти України; шведський суд став на сторону “Нафтогазу” в справі (з “Газпромом”- ред.) На 2,6 млрд дол .; Рада ЄС продовжила індивідуальні санкції проти Росії. Всі говорять про нашу перемогу в Апеляційному суді Лондона. І правильно кажуть. Але головне, що тепер лондонський суд зможе по суті розглядати російський тиск і російську агресію проти України. А в його неупередженості, думаю, ніхто не сумнівається”, – написав Клімкін.

1536935694.2171

3 вересня посли 28 країн Євросоюзу узгодили продовження на півроку індивідуальних санкцій протиРосії. А вже 13 вересня Рада ЄС схвалила це рішення. Європейські санкції стосуються 155 фізичнихосіб та 44 організацій і припускають заморожування активів і обмеження в пересуванні.

Також 13 вересня Європейський суд в Люксембурзі відмовив російським банкам і компаніям в знятті санкцій,під які, серед іншого, потрапили “Сбербанк“, ВТБ, “Зовнішекономбанк“, а також компанії“Роснефть“, “Газпромнефть“, “Алмаз–Антей“.

Також в той день шведський суд став на сторону України по стягненню боргу з “Газпрому“.Апеляційний суд в Швеції скасував рішення призупинити примусове стягнення з “Газпрому“ на користь України 2,6 млрд доларів. Минуле рішення суду означало, що дії “Нафтогазу“ за процедуроюпримусового стягнення зазначеної суми з “Газпрому“ були тимчасово припинені.


Залишити відповідь