You are here
Home > НОВИНИ > Вашингтон зробив заяву про повернення Криму Україні – новина Москві не сподобається

Вашингтон зробив заяву про повернення Криму Україні – новина Москві не сподобається

Вашингтон прямо заявив, що буде продовжувати вводити проти Росії нові санкції до тих пір, поки Москва не забереться з окупованого Криму і повністю не виконає мінські угоди.

Влада США зробили офіційну заяву на адресу Росії з приводу проведення на окупованій Москвою частини Донбасу так званих виборів, акцентуючи увагу і на захоплений Крим, повідомляє Диалог.ua.

Опубліковане Держдепом заява викликала ажіотаж в соціальних мережах, де користувачі пророкують сумну долю Росії в разі впертого опору на окупованих українських територіях.

Повідомлення Держдепу написано офіційною мовою, проте прозоро натякає на продовження проблем Росії в разі опору.

“Ми будемо продовжувати вводити санкції проти Росії до тих пір, поки Москва повністю не виконає мінські угоди і не поверне контроль над Кримом в Україні”, – сказано в повідомленні.

“Офіційна заява Держдепу США: “Ми будемо затягувати списком санкцій зашморг на шиї Росії все тугіше й тугіше, поки вона не поповзе з Донбасу і Криму”. А Дядько Сем, як ми знаємо, слів на вітер не кидає. Кароч. Будуть душити до переможного кінця. RIP” – процитував попередження Москві один з користувачів соцмереж.

 


Залишити відповідь