You are here
Home > НОВИНИ > УПЦ МП висунула Порошенку ультиматум

УПЦ МП висунула Порошенку ультиматум

УПЦ МП опублікувала офіційну заяву щодо зірваної зустрічі з президентом.

Єпископи УПЦ Московського патріархату в публічній заяві наголосили, що зустрінуться з Петром Порошенком лише на території Києво-Печерської Лаври – пише ТСН

Про це йдеться на офіційному сайті УПЦ МП.

В Московському патріархаті повідомили, що 13 листопада відбувалося засідання єпископату УПЦ МП в Києво-Печерській Лаврі та було проведене екстрене засідання Священного Синоду.

Після обговорень, Московський патріархат заявив, що розцінює публічні заяви очільників держави, “як такі, що були спрямовані проти Української Православної Церкви”. Там підтвердили готовність зустрітися з президентом, але на своїх умовах.

“Собор єпископів Української Православної Церкви прийняв рішення зустрітися з Президентом, але не в “Українському домі”, а на території Києво-Печерської Лаври. Про це рішення Собору єпископів було одразу повідомлено Президенту. Однак, Президент від зустрічі відмовився.”, – зазначили в повідомленні.

Нагадаємо, що 13 листопада мала відбутися зустріч між президентом України Петром Порошенком та єпископами УПЦ Московського патріархату. Проте, її скасували.

джерело


Залишити відповідь