You are here
Home > ЕКОНОМІКА > У Львові померла відома українська письменниця

У Львові померла відома українська письменниця

В ніч на середу, 14 листопада, померла львівська письменниця та науковиця Ольга Коссак, відома під псевдонімом Ева Гата. Про це у Facebook повідомила директорка Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК) Ірина Ключковська, повідомляє ZAXID.NET.

«Важко прийняти і неможливо погодитися. Сьогодні вночі відійшла від нас Ева Гата – весела, оптимістична, розумна, талановита Оля Коссак. Прекрасна людина, чуйна товаришка, яка для кожного з нас знаходила правильні слова підтримки, чудова дружина, дбайлива мама і бабуся, талановитий викладач», – написала Ірина Ключковська.

Ева Гата (Ольга Коссак) народилась 23 серпня 1958 року у Львові. Навчалась на факультеті прикладної математики Львівського національного університету ім. Івана Франка і згодом працювала там доценткою. Писала філософсько-містичні романи. Останнім часом займалась малюванням і ткацтвом.

Роман Еви Гати «Стати сонцем» увійшов до списку «Книга року ВВС – 2014».

Як повідомила Ірина Ключковська, причинною смерті жінки стала онкологічна хвороба, з якою вона боролась впродовж останніх трьох років.

джерело


Залишити відповідь