You are here
Home > НОВИНИ > Порошенко Про Рішення ООН По Криму: Відповідальність За Агресію І Окупацію Неминуча

Порошенко Про Рішення ООН По Криму: Відповідальність За Агресію І Окупацію Неминуча

Президент України Петро Порошенко подякував країнам-членам ООН за солідарність з Україною, які ухвалили проект резолюції по окупованому Криму. Про це йдеться в повідомленні на його сторінці в Facebook.

Голова держави зазначив, що міжнародна відповідальність агресора за вчинені злочини – неминуча.

Не зважаючи на запеклу протидію російської сторони, нову резолюцію із засудженням грубих порушень РФ як країною-окупантом прав людини в українському Криму ухвалено Третім комітетом ГА ООН. Резолюція містить положення про долю українських політв’язнів Кремля. Щоденна боротьба за їхнє звільнення триває. Міжнародна відповідальність за агресію , окупацію, порушення прав людини неминуча. Вдячний державам-членам ООН за незмінну солідарність з Україною“, – написав Порошенко.

ryyy

Нагадаємо, Третій комітет Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй затвердив черговий раз оновлений проект резолюції по Криму “Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь (Україна)”. Документ стосується захисту прав людини на окупованому півострові, які порушуються Російською Федерацією як державою-окупантом. Проект резолюції підтримали 67 країн-членів ООН, проти – 26, утрималися – 82.

19 грудня 2017 року Генеральна асамблея ООН схвалила “кримську” резолюцію “Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь (Україна)”. За неї проголосували 70 країн. Проти були 26 країн, утрималися 76. Першого разу резолюцію про стан в сфері прав людини в окупованому Криму Генасамблея розглядала в грудні 2016 року. Тоді її підтримали теж 70 країн, ще 77 країн утрималися і 26 проголосували проти.


Залишити відповідь