You are here
Home > НОВИНИ > ”Це геніально!” Притула розповів план Зеленського щодо участі у президентських виборах

”Це геніально!” Притула розповів план Зеленського щодо участі у президентських виборах

Український телеведучий і волонтер Сергій Притула вважає, що комік Володимир Зеленсій будує грамотну політичну кампанію напередодні виборів в Україні, тому встиг стати народним улюбленцем.

В інтерв’ю “Gazeta.ua” він поділився своєю думкою про методи просування Зеленського-кандидата. Ведучий переконаний, що гумористу вже вдалося “відкусити шматок електорату” у політиків завдяки вміло вибудуваній “агітаційній історії”, яка передбачає мінімальні капіталовкладення, але дає чудові плоди – інформує Obozrevatel

На запитання журналістів, хто може скласти конкуренцію на президентських виборах лідеру України Петру Порошенку й главі партії БЮТ Юлії Тимошенко, Притула назвав двох кандидатів-представників шоу-бізнесу — Володимира Зеленського та Святослава Вакарчука.

“У нас на горизонті двоє — Зеленський і Вакарчук. Мені подобається, як перший будує свою агітаційну історію. Заощаджує величезні суми. Телеканал крутить трейлери “Слуга народу”. А в них усе закладено. Це геніально. Слава рік не може зрозуміти — він розумний чи гарний. А Зеленський тим часом відкушує шматки електорату у кожного з політиків”, — переконаний Притула.

За словами Притули, Зеленський і Вакарчук й раніше стикалися із політикою, а на концерти “95 Кварталу” не дарма ходить політична еліта. Також він дав пораду потенційним кандидатам, вказавши на їхні недоліки.

“Найбільша їхня проблема у тому, що немає сформованої команди. Володимиру Зеленському треба дистанціюватися від власника каналу “1+1″ Ігоря Коломойського. Довести, що він є самостійним гравцем”, — впевнений Притула.

Як приклад, він навів коміка Йона Ґнарра, який у 2010 році став мером Рейк’явіка. “Він йшов на вибориі з найдебільнішими гаслами (“Більше панку, менше пекла”. — Ред). Немає нічого страшного, коли люди, які ніколи не займалися політикою, починають це робити”, — сказав волонтер.


Залишити відповідь