You are here
Home > НОВИНИ > В Жулянах майже 50 росіян, які летіли з Мінська не пустили в Україну

В Жулянах майже 50 росіян, які летіли з Мінська не пустили в Україну

Майже п’ятдесят громадян Росії, які летіли до Києва через Мінськ, повернули в білоруську столицю через те, що їх не пропустили українські прикордонники. Інформацію від TUT.BY підтвердив Держприкордонкомітет Білорусі.

За інформацією російських «Известий», в понеділок увечері прикордонники України не пустили в країну близько 30 росіян, які прибули до Києва (аеропорт Жуляни) рейсами «Белавіа». Авіакомпанія повинна була відправити росіян назад до Мінська першим же рейсом.

У Державному прикордонному комітеті Білорусі підтверджують інформацію про повернення деяких росіян.

– Починаючи з учорашнього дня майже п’ятдесят чоловік повернули до Мінська. Це торкнулося чотирьох рейсів «Белавіа»: трьох вчора і ще одного сьогодні. Найчисленніша група повернутих була сьогодні. Якщо вчора повернулися 12 осіб, то сьогодні – 35, – розповів офіційний представник Держприкордонкомітету Антон Бичковський.

Представник Держприкордонкомітету зазначає, що до всіх цих росіянам у білоруських прикордонників на вильоті не виникло питань.

– Ми їх оформили за встановленим порядком, вони вилетіли рейсами в Україні, потім повернулися назад через непропуск Україною. Причина непропуску не називається. Інформації від державної прикордонної служби України щодо зміни порядку перетину кордону іноземними громадянами, в тому числі Російської Федерації, не надходило, – повідомив Антон Бичковський.

Відзначимо, що використовують мінський аеропорт як транзитний для польотів в Україну в тому числі пасажири української авіакомпанії «МАУ». За інформацією Держприкордонкомітету Білорусі, з цими рейсами громадян Російської Федерації в Мінськ не повертали.

Росія і Україна припинили пряме авіасполучення між країнами 25 жовтня 2015 року. З тих пір громадяни обох країн добираються транзитом, через інші держави, часто через Мінськ.

джерело


Залишити відповідь