You are here
Home > ЕКОНОМІКА > Введення санкцій проти Росії: дві країни ЄС несподівано виступили проти України

Введення санкцій проти Росії: дві країни ЄС несподівано виступили проти України

Німеччина і Франція не вважають за необхідне посилювати санкції проти Росії через її агресію проти України у Керченській протоці, пише Обозреватель.

Така заява пролунала від представників країн на таємному засіданні комітету з економічної політики та безпеки у Брюсселі, передає Die Welt з посиланням на дипломатичні джерела.

За їхніми даними, дипломати Німеччини і Франції заявили, що необхідно вжити заходів щодо зміцнення довіри між сторонами конфлікту.

При цьому Австрія, що головує на даний час у ЄС, напередодні запропонувала посилити санкції проти Росії. Естонія і Польща підтримали цю ініціативу. Зі свого боку представники ФРН і Франції заявили, що санкції не сприяють зміцненню довіри з Москвою.

При цьому співголова німецької партії “Союз 90/”зелені” Анналена Бербок закликала відмовитися від будівництва газопроводу “Північний потік-2”.

“У зв’язку з кричущим порушенням міжнародного права Росією щодо України даний проект необхідно згорнути з політичних причин”, — сказала вона у інтерв’ю газеті.

Як повідомлялося, раніше США закликали Європу посилити санкції проти Росії через її морську агресію проти України.

Крім того президент США Дональд Трамп заговорив про можливе скасування зустрічі з російським лідером Володимиром Путіним в Аргентині через ситуацію у Керченській протоці.


Залишити відповідь