You are here
Home > НОВИНИ > Кравчук про повернення моряків: “Є лише один спосіб”

Кравчук про повернення моряків: “Є лише один спосіб”

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що єдиним способом для повернення полонених моряків з анексованого Криму, яких напередодні захопили в результаті атаки кораблів РФ в Керченській протоці, є міжнародний посилений тиск з боку Заходу, пише bigmir.net, з посиланням на УНІАН.

“Єдиний можливий варіант їх повернути – це тиск. Це постійний тиск громадських організацій, журналістів, спілок. Цей рух, до речі, вже почався. Але нам, Україні, потрібно стати тим дзвоном, який буде будити людей, щоб вони цей тиск розширювали і посилювали. У нас, я думаю, іншого шляху немає”, – сказав Кравчук журналістам.

Екс-президент зазначив, що агресивні дії РФ в протоці були заздалегідь сплановані.

“У Росії в усі роки існування – це і царські часи, і за радянських часів, і я спілкувався майже з усіма генсеками – Черненко, Горбачовим, Андроповим – вони різні, але у всіх абсолютно одна позиція: Україна повинна бути у складі стратегічних інтересів Росії . Це стратегія. Тому ми повинні це знати і вчитися жити саме в таких умовах, як навчився жити, скажімо, Ізраїль в умовах наявності поруч Палестини “, – зазначив Кравчук.

Нагадаємо, в анексованому Криму вже пройшли “суди” над українськими моряками. Всіх українських військовополонених залишили під вартою на 2 місяці звинувативши їх “у незаконному перетині кордону”.

Раніше, в МінТОТ показали карту захоплення українських кораблів, з якої випливає, що кораблі РФ атакували українські кораблі в міжнародних водах Чорного моря.

джерело


Залишити відповідь