You are here
Home > ШОУ-БІЗ > Він робить інтимну стрижку, а вона – дивиться “полуничку”. Пугачова розговорилася про інтим з Галкіним

Він робить інтимну стрижку, а вона – дивиться “полуничку”. Пугачова розговорилася про інтим з Галкіним

 

Російська співачка Алла Пугачова вирішила розвіяти чутки про те, що вони з чоловіком Максимом Галкіним не живуть інтімним життям.

Виявилося, що зоряна пара дуже навіть любить побешкетувати і займається сексом регулярно, зізналася Пугачова журналу «Таємниці зірок». Співачка зізналася, що відчула потяг до Галкіна відразу ж при першому близькому контакті – під час танцю в будинку у друзів. «Я люблю секс і жити без нього не можу. А коли вперше побачила Максима, прямо іскра побігла. Макс зробив перший крок назустріч. У мене з’явилося страшенний сексуальний потяг. Максим – прекрасний коханець. Це мені якраз і треба», – каже Пугачова.

Примадонна зізналася, що перед втіхами вони іноді дивляться “полуничку”. Вона впевнена, що для міцності відносин і здоров’я секс в сім’ї повинен бути регулярно, незалежно від віку. «Треба … три рази в тиждень. Десь з 16:00 до 17:15. Секс – це найкраще, що є на землі!» – наполягає Пугачова. У той же час Галкін зізнався, що робить собі інтимну стрижку і голить груди, щоб подобається дружині. А колись навіть міряв свою “гідність”, що б оцінити, чи все у нього таке “як треба”.


Залишити відповідь