You are here
Home > КУХНЯ > Ви повинні це знати! – 3 шкідливих для травлення продукти.

Ви повинні це знати! – 3 шкідливих для травлення продукти.

Травлення – один з найважливіших процесів організму. Це дозволяє нам правильно обробляти продукти, які ми їмо, перетворюючи їх на поживні речовини. Ми отримуємо масу позитивних переваг від сильної і здорової травної системи.

Можна з упевненістю сказати, що кінцева мета вживання будь-якої їжі – успішно перетравлювати їжу. Це дає нам енергію, наповненість і компоненти, необхідні для поліпшення здоров’я. Але що відбувається, коли те, що ви їсте, занадто складні для травної системи продукти?

 

Ось 3 продукти, які шкідливі для травлення

1. Штучний підсолоджувач

Штучні підсолоджувачі всюди. Вони у великій кількості знаходяться в цукерках та інших продуктах. І це не дивно! Більшість американців споживають близько 20 чайних ложок цукру в день.

Це означає, що продукти без цукру гарні для нас, чи не так?

Як травні бактерії працюють
Кишечник наповнений корисними бактеріями, які допомагають травній системі працювати краще. Їх від 300 до 500 видів. У парі з іншими мікроорганізмами вони вистилають травну систему, живучи в товстій кишці і кишечнику.

Ці бактерії відповідають за безліч різних функцій, включаючи обмін речовин, процеси травлення і навіть настрій. Тому що кишка має тонну нервів, проблеми балансу можуть вести до проблем в центральній системі і мозку. Це означає, що поганий рівень бактерій в кишечнику може призвести до стресу, менш позитивному мисленню і навіть проблемам розвитку.

Як штучні підсолоджувачі впливають на кишкові бактерії
Дослідження показує, що штучні підсолоджувачі можуть бути токсичними і шкідливими для травлення. Дослідження, проведене сінгапурським технологічним університетом Наньян і ізраїльським Університетом Бен-Гуріон Негев, перевірило використання звичайних підсолоджувачів на мишах.

Штучні підсолоджувачі можуть викликати непереносимість глюкози у споживачів і можуть серйозно вплинути на здоров’я організму. Деякі люди насправді відчувають нетравлення, пронос та інші побічні ефекти від надмірного споживання цукру.

2. Смажена їжа
Більшість з нас вже знають, що смажена їжа вкрай шкідлива. Але це не тільки через високу кількість калорій, надмірний вміст жиру і масла або сумнівного змісту поживних речовин. Це також шкідливо для травлення.

Це особливо небезпечно для тих, хто регулярно страждає від печії. Клапан в шлунку стане слабшим, що дозволяє шлунковій кислоти підніматися в стравохід. Це означає, що печія посилюватиметься.

Заподіює різницю бактерій кишки
Як ми вже згадували раніше, травна система повна здоровими бактеріями. Ці бактерії необхідні в специфічному балансі для підтримки здорової травної функції. На жаль, смажена їжа порушує цей баланс.

Якщо ви шукаєте жири, які гарні для кишечника, вибирайте більш поживні джерела жиру, що не смажаться. Це дасть більш позитивні результати.

Деякі приклади включають:
риба (особливо жирна риба)
авокадо
масло
оливкова олія.

Звичайно, майте на увазі, що жири слід вживати тільки в помірних кількостях.

Це вимотує травну систему
Жир неймовірно важко засвоюється. Він вимагає змішування травних соків, таких як кислота і жовч. Це означає, що процеси травлення повинні працювати додатковий час навіть для того, щоб спалювати жир.

Це ще не все. Додавання жиру – в тому числі масел і жиру – в систему з виснаженими травними соками не просто викликає розлад шлунка.

Це може також заподіяти:
нудоту
здуття
біль в животі
дискомфорт в животі

Щоб уникнути цих проблем, вибирайте продукти, які більш корисні, коли ви відчуваєте стрес.

3. Алкоголь
Є кілька способів, якими алкоголь не погано для вас. Невелика кількість не викличе проблем зі здоров’ям, але надлишок має багато руйнівних якостей. В основному, він впливає на нирки і печінку, а також впливає на травлення.

Алкоголь не засвоюється так само, як більшість інших продуктів. Насправді, тільки 20% споживаного алкоголю всмоктується в шлунку, а 80% всмоктується через тонкий кишечник. Ось деякі із способів, це може бути шкідливо для травної системи.

Він змінює спосіб виробництва шлункової кислоти
Вживання алкоголю може викликати величезне збільшення шлункової кислоти. Коли у вас виробляється більше шлункового соку, шлунок не може ефективно знищити шкідливі бактерії.

Багато, хто п’є занадто багато алкоголю, також часто відчувають кишкові виразки, сильний біль в шлунку і інші подібні проблеми. Згідно з дослідженням NCBI, це не тільки небезпечно і є причиною розладів шлунково-кишкового тракту, а й серйозно впливає на травлення.

 


Залишити відповідь