You are here
Home > НОВИНИ > Конфлікт в Азовському морі: Росія пішла на нову провокацію

Конфлікт в Азовському морі: Росія пішла на нову провокацію

За попередніми даними Державної прикордонної служби України в даний момент в Керченській протоці застрягли 140 суден, які заблоковані і очікують проходу через дії Російської Федерації, передає replyua.net.

Як запевняють прикордонники, подібні дії РФ можуть призвести до того, що виникнуть аварійні ситуації. «При цьому окупанти створюють перешкоди саме кораблям, що прямують в українські порти», – зазначили у відомстві.

Відзначимо, що всього Росія за минулу добу через Керченську протоку пропустила тільки 41 судно в обох напрямках, з яких 8 судів саме з / в портів України. Нагадаємо, 25 листопада корабель РФ протаранив буксир ВМС України на виході з Керченської протоки, Росія застосувала зброю проти українських військових кораблів, захопивши три судна. На борту було шість поранених, 24 українця стали військовополоненими РФ. Вчора, 6 грудня, міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що Російська Федерація раптово пішла на поступки Україні дозволивши відвідати поранених українських моряків.

джерело


Залишити відповідь