You are here
Home > НОВИНИ > Помстилися: знищено снайпера, який вбив Василя Сліпака

Помстилися: знищено снайпера, який вбив Василя Сліпака

Убивцю Василя Сліпака ліквідовано. Згідно даних у відкритих джерелах, терориста Єфременка на прізвисько “Морячок” знищили кілька днів тому у районі Мар’їнки. Він – громадянин України, зрадник, що долучився до лав кремлівських найманців одразу від початку війни, пише peoplesproject.com.

Василь же Сліпак – справжня легенда України, всесвітньо відомий оперний співак, золотий тенор Паризької опери. З початком війни він провадив активну волонтерську діяльність та надзвичайно активно допомагав родинам українських військових, проводив безліч культурних та мистецьких благочинних заходів.

У скорому часі чоловік не втримав палкого серця, полишив Францію, повернувся до України та пішов на фронт добровольцем. Воював у Пісках, під Донецьким летовищем, брав участь у боях за Авдіївку, був у Водяному, при захисті Маріуполя. Загинув Василь під Дебальцевим у червні 2016-го: під час наступу російських терористів під Луганським, Василь, як кулеметник, прикривав побратимів. Снайперська куля поцілила його у груди. Жива легенда, захисник України Василь Сліпак загинув на місці.

За певний час після убивства Сліпака, снайпер терористів, що представився “Морячком”, дав російському телеканалу відеоінтерв’ю, у якому розповів про подробиці бою та убивства Василя. Саме цього говіркого терориста і поховали учора, 11 грудня. І, хоча легендарного українця це до життя не поверне, все ж новина втішна: зло не лишилося безкарним.


Залишити відповідь