You are here
Home > НОВИНИ > “Початок кінця російської агресії, у України нарешті з’явився шанс на перемогу”, – Цаплієнко

“Початок кінця російської агресії, у України нарешті з’явився шанс на перемогу”, – Цаплієнко

Захоплення кораблів ВМС України було величезною помилкою Кремля, що закінчиться його нищівною поразкою в гібридної війні.

Позитивним прогнозом по російсько-українській війні поділився в Telegram відомий журналіст Андрій Цаплієнко, передає “Діалог.UA“.

Він звернув увагу на те, що Європарламент раптово  засудив будівництво кремлівського газопроводу “Північний потік – 2”. Парламентарії нарешті визнали очевидне: проект поставить Європу в залежність від РФ і послабить Україну, “вбивши” її газотранспортну систему. Цаплієнко впевнений, що “прозріли” вони через піратське  захоплення Росією кораблів ВМС України, а також, за фактом, всього Азовського  моря .

“Це початок кінця російської агресії! Атака … стала холодним душем для європарламентарів”, – підкреслив він, уточнивши, що надмірна  істерика Кремля на рішення ЄП каже, наскільки серйозні проблеми з’явилися у “Північного потоку – 2”.

“У нас з’явився шанс перемогти в цій гібридної війні”, – запевнив журналіст.

Нагадаємо, раніше  повідомлялося, що Конгрес США  має намір добити газовий проект Кремля “Північний потік – 2”. Це, упевнені експерти,  закінчиться крахом РФ.

джерело


Залишити відповідь