You are here
Home > НОВИНИ > Тимошенко стало погано після питань ведучого про Путіна

Тимошенко стало погано після питань ведучого про Путіна

Лідеру партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко стало погано під час прямого ефіру програми “Право на владу” на телеканалі “1+1”.

Про це повідомляють Букви.

Під час перерви на рекламу ведучий програми Сергій Іванов поставив Тимошенко кілька питань, які задали телеглядачі. Українці цікавилися ставленням Тимошенко до Путіна, Росії та візового режиму між Україною і РФ.

“Я думаю, що це питання треба дуже уважно вивчити. Я думаю, що повинен бути обмежений в’їзд певних персон. Але, ми не можемо заборонити сім’ям, які живуть, наприклад, на території України і на території навіть агресора, між собою спілкуватися”, – пояснила Тимошенко свою позицію з приводу візового режиму між Україною і РФ.

На запитання ведучого, хто в даний час головний ворог України, лідер “Батьківщини” не змогла прямо назвати прізвище президента РФ Володимира Путіна.

“Безумовно – країна-агресор Російська Федерація, яка знищує сьогодні Україну, через війну, яку проти нас ведуть. І це незаперечний факт. Але, у нас є і друга війна всередині країни. Усередині країни війну проти нас ведуть бездарні, корумповані, абсолютно аморальні і безпринципні керівники держави, які зайняли сьогодні все перші посади…”, – відповіла Тимошенко.

Ведучий знову поставив нардепу питання, чи вважає вона своїм особистим ворогом Путіна в контексті того, що він робить з Україною.

“Я думаю, що людина, яка почала проти України війну, є ворогом України”, – заявила Тимошенко.

Ведучий знову уточнив у лідера “Батьківщини”, вважає вона цією людиною Путіна.

“Так це очевидно”, – відповіла Тимошенко, так і не згадавши прізвища президента РФ.

Варто відзначити, що це коротке інтерв’ю відбувалося під час реклами, яке могли бачити тільки користувачі соцмережі Facebook, де трансляція не переривався.

Після перерви на рекламу Тимошенко так і не повернулася на своє місце в залі. Через кілька хвилин ведуча заявила, що лідер “Батьківщини” погано себе почуває і вона сподівається, що Тимошенко все-таки повернеться в студію.

Через 10-15 хвилин Тимошенко все-таки повернулася в студію і продовжила відповідати на питання.

(Дивитися відео з 1 год. 14 хв, – ред.)


Залишити відповідь