You are here
Home > НОВИНИ > “Все станеться в 2019-му: у Лукашенка і Білорусі вже нема шансів”, – гучний інсайд Кремля

“Все станеться в 2019-му: у Лукашенка і Білорусі вже нема шансів”, – гучний інсайд Кремля

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підтвердив плани Кремля по захопленню Білорусі. Влада РФ має намір провернути такий сценарій вже в 2019 році.

Інсайдом про плани РФ на Білорусь поділився близький до Кремля telegram-канал “Незигарь”, передає “Діалог.UA”.

У п’ятницю, 14 грудня, в Мінську Лукашенко дав велику прес-конференцію. Там він підтвердив, що Кремль його шантажує, вимагаючи підкоритися і увійти до складу РФ.

“Я розумію ці натяки: отримаєте нафту, але давайте руйнуйте країну і вступайте до складу Росії”, – повідомив білоруський лідер, уточнивши, що “поділити Білорусь на області і впихнути в Росію” він не дасть.

“Шантажувати нас, намагатися нахиляти, ставити коліном на груди марно”, – заявив Лукашенко, додавши, що реакція на це білорусів і міжнародного співтовариства не змусить себе чекати.

“Незигарь”, який, за чутками, ведуть в самому Кремлі, запевняє, що зберегти Білорусь у Лукашенка не вийде.

“В Семье Лукашенко царит смятение. Все знают, что без поддержки Москвы он не продержится и месяца. Россия настаивает на выполнении условий договора 1999 года о Союзном государстве. Содержать погрязшую в коррупции Семью Лукашенко на прежних условиях Кремль больше не будет. Сегодняшнее заявление Лукашенко – это истерика далеко не уверенного в себе политика”,- написало видання.

джерело


Залишити відповідь