You are here
Home > НОВИНИ > ”Деб*ли, бл*дь!” Добкін послав Медведєва через нові санкції проти України

”Деб*ли, бл*дь!” Добкін послав Медведєва через нові санкції проти України

Народний депутат від “Опоблоку” Михайло Добкін жорстко розкритикував уряд Росії за розширення списку санкцій проти України.

Невдоволення політик висловив у коментарі під повідомлення прем’єра-міністра РФ Дмитра Медведєва у Twitter. Добкін дорікнув росіянам за рішення ввести санкції проти його однопартійців, які голосували за виключення Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна з “Опозиційного блоку”. Про це пише Обозреватель.

”Внести у список усіх, хто голосував за виключення Бойка і Льовочкіна з фракції ОБ у ВР і оголосити це захистом інтересів російської держави і громадян Росії?! Маразм міцнішає! Та йдіть ви нах*р зі своїми санкціями! Деб*ли, бл*дь!”, — написав Добкін.

Зазначимо, що крім Михайла Добкіна і його брата Дмитра від “Опоблоку” в список санкцій потрапили також Олександр Вілкул, Борис Колесніков, Вадим Новінський, Юрій Воропаєв, Тетяна Бахтєєва та інші.

Як повідомлялось, санкції РФ передбачають повне блокування “безготівкових грошових коштів, бездокументарних цінних паперів і майна на території Росії, заборону на перерахування коштів (виведення капіталу) за межі Росії”.

джерело


Залишити відповідь