You are here
Home > НОВИНИ > Закінчення воєнного стану: РНБО проведе термінове засідання

Закінчення воєнного стану: РНБО проведе термінове засідання

У середу, 26 грудня, о 14.00 завершується термін дії воєнного стану, який було введено після інциденту в Керченській протоці в десяти областях України.

Рада національної безпеки і оборони проведе в середу, 26 грудня, засідання. Про це повідомляє Корреспондент з посиланням на Українську правду, яка посилається на джерело в Адміністрації президента.

“Сьогодні о 14:00 планується засідання РНБО. Буде пряма трансляція”, – повідомив співрозмовник видання.

Згідно з указом президента Петра Порошенка від 26 листопада 2018 року № 392, воєнний стан в Україні було введено терміном на 30 діб з 14.00 26 листопада в десяти областях: Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій і Херсонській.

Нагадаємо, 25 листопада спецпризначенці РФ захопив три кораблі ВМС України в Керченській протоці. В результаті атаки були затримані 24 українських моряки, які пізніше виявилися під арештом.

У Росії звинуватили українську сторону в “небезпечних маневрах” під час заходу в “закриту акваторію територіального моря РФ”, назвавши дії України в районі Керченської протоки “провокаційними”.

У зв’язку з інцидентом, 26 листопада 2018 року Верховна Рада 276 голосами підтримала указ президента Про введення воєнного стану в Україні.

Раніше президент Петро Порошенко обіцяв не продовжувати воєнний стан.

джерело


Залишити відповідь