You are here
Home > НОВИНИ > Винник виявився звичайним злодієм, страшна правда нарешті спливла.

Винник виявився звичайним злодієм, страшна правда нарешті спливла.

Винник виявився звичайним злодієм, страшна правда нарешті спливла. 12 січня 2019 р. 13:51 Українського виконавця Олега Винника звинувачено Еделем Ліннем в крадіжці інтелектуальної власності Співака року за версією M1 Music Awards Олега Винника звинувачують у крадіжці.

Нещодавно виконавець Едель Лінн розповів, що Олег Винник нібито вкрав деякі свої пісні у його дружини Лори Мелтемі. За словами Лінна, у 2002 році Винник, про якого Україна ще нічого не знала, познайомився з його дружиною Ларою Мелтемі, яка на той момент мала вже понад 40 записаних композицій, на невеликому музичному фестивалі.

Едель Лінн прекрасно пам’ятає, як Винник попросив у Лари диск з її піснями, на одному з яких була композиція, нібито записана в 2001 році, з назвою Візьми мене в полон. Чоловік переконаний, що Лара виступала з цією піснею на фестивалі в палаці Україна, на телевізійній передачі в Берліні і в посольстві України.

Як говорить Едель, Винник повернув Мелтемі диски і похвалив пісні на них. Едель говоре, що Лара пішла зі сцени після складної операції у 2008. Через три роки вона виступила на фестивалі в Берліні, а вже в 2012 її адвокат побачив в інтернеті пісню “Візьми мене в полон”, тільки авторства Олега Винника. «Це наскільки ідіотом треба бути, щоб у наш час, коли є інтернет, зважитися на крадіжку, з розрахунку, що ніхто нічого не дізнається?».

Едель Лінн

Подружжя звернулося із скаргою на сайт Олега, але їм відповіли лише звинуваченням у наклепі і пригрозили судом.

джерело


Залишити відповідь