You are here
Home > НОВИНИ > ”Ніякої Росії не було!” Туреччина підтримала Україну

”Ніякої Росії не було!” Туреччина підтримала Україну

У Туреччині на прохання дипломатів України виправили відомості про російське коріння дружини султана Сулеймана I Роксолани на українське.

Про це повідомляється на сторінці посольства України в Туреччині в Twitter. “Поступово відновлюємо історичну правду: у відповідь на звернення турецька сторона вилучила текст напису про нібито російське походження дружини султана Сулеймана I Роксолани біля її гробниці біля мечеті Сулейманіє”, — сказано в повідомленні, пише Обозреватель.

Новий текст на табличці звучить так: “Дружина султана Сулеймана Хюррем султан (Роксолана), українка, і вона мати султана Селіма [II]”.

 

Така новина викликала ажіотаж в мережі серед українців, і сильно розлютила росіян. “Мінус Суворов, мінус російське коріння Роксолани, мінус Мадуро. Росію поступово зачищають з карти історії світу і це добре”, “Ніякої Росії не було до XIX століття”, — пишуть в мережі.

Ukraine in Turkey

@UKRinTR

Поступово відновлюємо історичну правду: на звернення @UKRinTR турецька сторона вилучила текст напису про нібито російське походження дружини султана Сулеймана Першого Роксолани біля її усипальниці в мечеті Сулейманіє.


Залишити відповідь